ضمانت ها

 ضمانت کیفیت

بازارخواب محصولات برندهای  معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی را در وب سایت خود عرضه می دارد . این محصولات توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران  به صورت قانونی تولید ویا وارد کشور شده‌اند به این ترتیب کلیه محصولاتی که دارای گارانتی هستند از گارانتی های معتبر و قابل اطمینان برخوردارند.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورهای اروپایی ساخت چین هستند ولی  تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

نکته کلیدی : در جهت رضایت خاطر شما عزیزان بازارخواب شخصا مسئولیت پیگیری خدمات پس از فروش کالاهای مشمول گارانتی را برعهده می گیرد. کالاهای مشمول گارانتی در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال در طول مدت گارانتی مواجه شوند پس از گزارش شما مشتریان گرامی همکاران ما تا حصول نتیجه مساله را پیگیری خواهند نمود.(هزینه ی قطعات تعویضی و در صورت لزوم ارسال کالا، هزینه حمل برعهده ی مشتری می باشد.)

ضمانت بهترین قیمت

باتوجه به این که بازارخواب عرضه کننده کالاهای اصل ومحصولات برندهای  معتبر است ،قیمت های ارائه شده در وب سایت نیز قیمت های رسمی اعلام شده توسط تولیدکنندگان یا واردکنندگان اصلی کالاهاست.

لذا بازار خواب با اطمینان کامل اعلام می دارد چنانچه مشتریان گرامی تا ۷۲ساعت پس از خرید گزارش دهند که فروشگاه معتبر ومجاز دیگری کالای مورد نظر را با قیمتی کمتراز بازارخواب عرضه می نماید پس از انجام بررسی های لازم ما به التفاوت به مشتری بازگردانده خواهد شد.

شرایط ضمانت بهترین قیمت

ــ کالای موردنظر از جهت  مدل، رنگ، سایز، گارانتی، کشورسازنده، برند وسایر مشخصات فنی دقیقا مشابه کالای خریداری از بازارخواب باشد.

ــ کالای مورد نظر در شرایط فروش ویژه و جشنواره های با محدودیت زمانی قرار نداشته باشد.

ــ کالا در سایت یا فروشگاه مورد نظرموجود باشد و پیش فاکتور به تاریخ روز ارائه شود.

ــ ملاک ضمانت قیمت، قیمت نهایی است که با لحاظ هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل یا ارزش افزوده محاسبه می شود.