شرایط بازگشت کالا

7روز بازگشت کالا

جهت آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان بازارخواب شرایط بازگشت از خرید را طی ۷روز در چهارچوب ذکرشده  برای مشتریان محترم در نظر گرفته است.

 

شرایط بازگشت کالا

اگر کالای خریداری شده ایراد یا مشکل فنی داشته باشد که در طول مصرف قابل تشخیص هستند مشتریان محترم بازار خواب حداکثر۷روز پس از تحویل کالا فرصت دارند ایراد  یا مشکل فنی کالا را با واحدفروش  بازارخواب درمیان بگذارند.

اگر کالای خریداری شده

ایراد فنی قابل رویت داشته باشد،

اطلاعات کالا با اطلاعات درج شده در سایت مغایرت داشته باشد

ویا مشتری به هر دلیلی ازخرید خود منصرف شود؛

باید حداکثر تا۲۴ ساعت پس از تحویل کالا به واحدفروش بازارخواب اطلاع داده شود.

ــ مطابق قوانین وزارت بهداشت برای موارد ذکر شده در ذیل امکان تعویض ومرجوعی وجود ندارد؛

۱٫اقلام بهداشتی از قبیل حوله و بالش که تماس مستقیم با پوست دارند و به صورت وکیوم نمی باشند.

تبصره: درخواست تعویض این قبیل محصولات تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که مورد تا ۶ساعت پس از تحویل کالا به کارشناسان ما در واحد فروش گزارش داده شود و کالای مورد نظر در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

۲٫پارچه برش خورده

ــ محصولات بهداشتی مانند تشک و بالش را حتی الامکان تا زمانی که از راحتی وتناسب (سایز،درجه نرمی وسفتی و…) آن ها اطمینان کسب نشده به صورت وکیوم استفاده بفرمایید تا آن زمان از پاره کردن بسته بندی وکیوم این محصولات خودداری فرمایید.

ـ بازگشت از خرید تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود و از حالت وکیوم خارج نشده باشد لذا ٰلازم است کارتن وجعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دورریختن آن تا ۷روز جداً خودداری شود.

ــ در صورتی که بازگشت کالا به علت انصراف مشتری از خرید باشد هزینه حمل بازگشت کالا برعهده مشتری می باشد.

ــ مشتریان محترم تنها ۷روز پس از گزارش مرجوعی و انجام هماهنگی های لازم برای ارسال کالای مورد نظر فرصت دارند.